31 januari 2020

Carolien Klesman-Nacken nieuwe gemeentesecretaris\algemeen directeur


Carolien Klesman-Nacken uit Echt zal op 1 april 2020 aan de slag gaan als nieuwe gemeentesecretaris/algemeen directeur binnen onze gemeente. Op dit moment vervult zij de rol van Teammanager Sociaal Domein bij de gemeente Helmond.

Sinds het vertrek van Peggy Hurkmans was onze gemeente op zoek naar een nieuwe gemeentesecretaris/algemeen directeur.

Burgemeester Paul Verhoeven laat weten zeer verheugd te zijn met deze benoeming. “Zij kan veel betekenen voor zowel ons als college als de organisatie. Daarnaast hebben wij haar leren kennen als een prettige persoon, die daadkrachtig kan optreden en ontwikkeling stimuleert. Wij kijken uit naar de samenwerking met haar.”

Carolien geeft aan dat ze er bijzonder veel zin in heeft om te starten bij de gemeente Heeze-Leende. Zij kijkt uit naar een fijne samenwerking met zowel de medewerkers als het bestuur.

Wij feliciteren Carolien met deze mooie benoeming en zien uit naar een goede maar vooral prettige samenwerking.


Actueel

Na 21 jaar gemeenteraadslid te zijn geweest gaat Nico van der Palen (71) zijn poli… lees verder
In de bijlage de reactie van LOKAAL Heeze-Leende op de concept RES.Toelichting: Va… lees verder
De gemeente gaat de Muggenberg vanaf de Randweg tot aan het spoor in Heeze van sti… lees verder