31 januari 2020

Carolien Klesman-Nacken nieuwe gemeentesecretaris\algemeen directeur


Carolien Klesman-Nacken uit Echt zal op 1 april 2020 aan de slag gaan als nieuwe gemeentesecretaris/algemeen directeur binnen onze gemeente. Op dit moment vervult zij de rol van Teammanager Sociaal Domein bij de gemeente Helmond.

Sinds het vertrek van Peggy Hurkmans was onze gemeente op zoek naar een nieuwe gemeentesecretaris/algemeen directeur.

Burgemeester Paul Verhoeven laat weten zeer verheugd te zijn met deze benoeming. “Zij kan veel betekenen voor zowel ons als college als de organisatie. Daarnaast hebben wij haar leren kennen als een prettige persoon, die daadkrachtig kan optreden en ontwikkeling stimuleert. Wij kijken uit naar de samenwerking met haar.”

Carolien geeft aan dat ze er bijzonder veel zin in heeft om te starten bij de gemeente Heeze-Leende. Zij kijkt uit naar een fijne samenwerking met zowel de medewerkers als het bestuur.

Wij feliciteren Carolien met deze mooie benoeming en zien uit naar een goede maar vooral prettige samenwerking.


Actueel

Momenteel zijn het moeilijke tijden voor iedereen. Het coronavirus houdt de gemoed… lees verder
In verband met het coronavirus en de oproep om sociale terughoudendheid hebben wij… lees verder
Op maandagavond 10 februari vindt er weer een openbare raadsvergadering plaats in … lees verder