Wie zijn wij

Raadsfractie



Dhr. Toon Snoeijen
(fractievoorzitter/raadslid)

Toon.Snoeijen@raad-heezeleende.nl





Mevr. Lot Veldkamp
(raadslid)

Lot.Veldkamp@raad-heezeleende.nl




Dhr. Jack de Turck
(raadslid)

Jack.de.Turck@raad-heezeleende.nl





Dhr. Dennis Keuten
(raadslid)

Dennis.Keuten@raad-heezeleende.nl




Fractievertegenwoordigers



Dhr. Raimo Janssen (fractievertegenwoordiger)

Raimo.Janssen@raad-heezeleende.nl








Mario Jacobs (fractievertegenwoordiger)

Mario.Jacobs@raad-heezseleende.nl





Wethouder



Dhr. Jan de Bruijn
(wethouder)

j.d.bruijn@heeze-leende.nl



Dagelijks Bestuur



Dhr. Nico van der Palen (voorzitter)

info@lokaal-heeze-leende.nl



Dhr. Peter Roeters (secretaris)

info@lokaal-heeze-leende.nl




Mevr. Anne Pontes (penningmeester)

info@lokaal-heeze-leende.nl













Actueel

Vandaag heeft Jan de Bruijn aan de gemeenteraad laten weten dat hij vanwege zijn g… lees verder
Vraag je je weleens af hoe de gemeenteraad beslissingen neemt? Denk je weleens dat… lees verder
Wat begon als een theoretische mogelijkheid om de amfibieën een veilige passage t… lees verder