Wie zijn wij

Raadsfractie



Dhr. Toon Snoeijen
(fractievoorzitter/raadslid)

Toon.Snoeijen@raad-heezeleende.nl





Mevr. Lot Veldkamp
(raadslid)

Lot.Veldkamp@raad-heezeleende.nl




Dhr. Jack de Turck
(raadslid)

Jack.de.Turck@raad-heezeleende.nl





Dhr. Dennis Keuten
(raadslid)

Dennis.Keuten@raad-heezeleende.nl




Dhr. Raimo Janssen
(fractievertegenwoordiger)

Raimo.Janssen@raad-heezeleende.nl









Wethouder



Dhr. Jan de Bruijn
(wethouder)

j.d.bruijn@heeze-leende.nl



Dagelijks Bestuur



Dhr. Nico van der Palen (voorzitter)

info@lokaal-heeze-leende.nl



Dhr. Peter Roeters (secretaris)

info@lokaal-heeze-leende.nl




Mevr. Anne Pontes (penningmeester)

info@lokaal-heeze-leende.nl




Bestuursleden


Mevr. Natasja van Montfoort-van de Moosdijk

info@lokaal-heeze-leende.nl


Actueel

Waarom de raad niet heeft ingestemd met de bouwplannen voor Kapelstraat 1-3 in Hee… lees verder
Kom gezellig met ons buurten en laat weten wat er bij jou leeft over datgene er bi… lees verder
Wij wensen iedereen een heel goed 2023. Een jaar vol ambities. Samen met jullie wi… lees verder