Wie zijn wij

Raadsfractie


Dhr. Toon Snoeijen
(fractievoorzitter/raadslid)
Schoolstraat 34
5591 HL Heeze

06 - 3004 1556
Toon.Snoeijen@raad-heezeleende.nl


Mevr. Lot Veldkamp
(raadslid)
Kapelstraat 11b
5591 HC Heeze

06 - 4611 2792
Lot.Veldkamp@raad-heezeleende.nl


Dhr. Jack de Turck
(raadslid)
Strijperstraat 34b
5595 GD Leende

06 - 1183 5563
Jack.de.Turck@raad-heezeleende.nl


Dhr. Dennis Keuten
(raadslid)
de Groote Aa 9
5591 KX Heeze

06 - 2300 6222
Dennis.Keuten@raad-heezeleende.nl


Dhr. Raimo Janssen
(fractievertegenwoordiger)
de Tinnegieter 8
5591 MN Heeze

06 - 4326 5668
Raimo.Janssen@raad-heezeleende.nl


Dhr. Mario Jacobs
(fractievertegenwoordiger)
Kapelstraat 11a
5591 HC Heeze

06 - 1174 1540
Mario.Jacobs@raad-heezeleende.nl




Wethouder


Dhr. Jan de Bruijn
(wethouder)
Den Toversnest 307
5591 HS Heeze

j.d.bruijn@heeze-leende.nl


Dagelijks Bestuur


Dhr. Peter Roeters
(secretaris)
Apollo 2
5591 PP Heeze

info@lokaal-heeze-leende.nl



Mevr. Anne Pontes
(penningmeester)
Chijnsgoed 5
6029 RR Sterksel

info@lokaal-heeze-leende.nl


Bestuursleden


Mevr. Natasja van Montfoort-van de Moosdijk

Heeze

info@lokaal-heeze-leende.nl



Dhr. Jan Hendriks

Sterksel

info@lokaal-heeze-leende.nl

Actueel

Om de grote duurzaamheidsdoelen die in het Klimaatverdrag van Parijs zijn vastgest… lees verder
Als gemeente Heeze-Leende staan we voor grote uitdagingen in de strijd tegen klima… lees verder
De zeven raadsfracties in Heeze-Leende willen deze bestuursperiode samen gaan werk… lees verder